Ambasador ALE - Active Life Energy

Ambasador ALE - Active Life Energy
Dla moich czytelników rabat 20% na zakupy w sklepie internetowym alenergy.eu. Żele, batony, odżywki i inne. Kliknij w zdjęcie po więcej informacji

Szukaj na blogu

sierpnia 13, 2018

O mnie

Skockie Przełaje 2016
Fot. Ewa HermannBiegam rekreacyjnie (i w miarę regularnie) od końca 2014 roku. Debiutowałam w biegach ulicznych bez przygotowania, gdzie 10 kilometrów przebiegłam w 1:02:01, zaś pierwszy start półmaratoński okraszony był kontuzją. Dziś już wiem jakie wtedy popełniałam błędy, a wciąż uczę się czegoś nowego.
Od marca 2018 roku do swojego sportowego życia włączyłam na stałe kolarstwo MTB i z małymi sukcesami startuję w zawodach z cyklów Kaczmarek Electric MTB czy Strefa Sudety.

Uwielbiam rywalizować i spędzać czas na świeżym powietrzu. W dzieciństwie chwytałam się wszelkich aktywności, od judo po żeglarstwo, jednak ostatecznie trenowałam siatkówkę przez prawie 9 lat. Największym osiągnięciem było Mistrzostwo Wielkopolski Młodziczek i awans na Mistrzostwa Polski oraz reprezentowanie województwa wielkopolskiego na Turnieju Nadziei Olimpijskich w Miliczu 2008. W międzyczasie reprezentowałam szkołę w biegach przełajowych, badmintonie, tenisie stołowym i nie tylko.

Ukończyłam studia licencjackie oraz magisterskie z fizjoterapii w sporcie na poznańskim AWF. Pracę licencjacką napisałam o znanych mi już wtedy z autopsji urazach w obrębie stawu kolanowego u biegaczy długodystansowych. Pracę magisterską poświęciłam odnowie biologicznej wśród tej samej grupy sportowców.
Chcę łączyć wiedzę fizjoterapeutyczną, zainteresowanie odnową biologiczną i amatorskie trenowanie biegów długich by stworzyć coś na miarę projektu "fizjoterapii biegowej" z zahaczeniem o inne dyscypliny wytrzymałościowe jak kolarstwo czy triathlon.

Na blogu chcę podzielić się moimi przemyśleniami, doświadczeniem oraz wiedzą którą codziennie poszerzam.Popularne posty

Copyright © 2017-2019 Bieganie i fizjoterapia , Blogger